.png)
onsdag 30. juli 2008
mandag 28. juli 2008
fredag 25. juli 2008
torsdag 24. juli 2008
tirsdag 22. juli 2008
"Bansjuk" ;-)))
Flirer godt her, sammen med bror til Zita. Jeg sa stadig til Ann-Karin at nå er jeg "bansjuk" og må komme å se på de små vidunderne! De er jo så skjønne, man smelter jo totalt. Men man kjøper jo heller ikke hva som helst, da. Jeg har undersøkt en del på mine valg, og disse "type" tibber faller mitt hjerte nærmest. De to som er bestilt fa utlandet, er fra Fjordneck og mye Arundina + Amcross, Clydum, Braeduke og Ann Lindsay Wynyard. Bak de to tispene der. Her er mye bra! Er jo begynt så bra med de tre jeg har fra før :-))
mandag 21. juli 2008
Gratulere med dagen, Tonje, på din 14 årsdag idag!
På sin bursdag har hun æren av å offentliggjøre ei tispe som kommer til oss i slutten av august. Født 18.juni. Foreldre er Tibbelabben's Lopez Maha ( Lulu) og Mangos Theo.Vi kjenner godt foreldrene og da gemyttet er veldig viktig hos oss, så er det med trygghet disse kommer til Tibbehaugen. Og så er foreldrene pene og fint premierte. Og så koselig det har vært å følge med dem, helt fra fødselen jeg var med på. Det å se de flotte valpene komme til verden, var sååå bra!
Navnet har hun også fått. Hun er rødsobel og heter Zita. Så det virker som om T og Z er bokstavene på Tibbehaugen Kennel. Og så kommer det nok flere etter hvert! Og alle blir like mye kjærkomne og ønskes velkommen på lik linje som de andre.
Zita... så fint det blir å få deg til Tibbehaugen slutten av august, her sammen med din søster som er black & tan
Mor sine søsken og mams
Zelena, nå begynner Tino å bli så stor, at en nesten ikke ser forskjell i farta, unntatt når hun snur seg med den mørke maska hun har.
På Senja, i fjæra
fredag 18. juli 2008
Fra i går kveld/natt
søndag 13. juli 2008
Tino og Zelena
Tino 8 mndr og Zelena ble 13 mndr igår. Tino får med seg et Valpeshow til før han går over til Junior. 2. og 3. aug Leknes i Lofoten, så sin første Junior i Ballangen 6.sept. Blir spennende det også. Vi har det ellers gøy når vi trener på bord og gulv... er ikke så enkelt og skal stå i ro så lenge, liksom ;-) Men det beste er å ta det med godt humør, og ha litt tålmodighet. Så går det seg til... etterhvert.
tirsdag 8. juli 2008
Kunsten er jobben, hundene hobbyen
Dette er hjemmesiden på jobben min, med mange synlige bilder i Kunstgalleriet der. Dessverre er siden sannsynligvis hacket for tiden. Ble plutselig fri for den for 16 dager siden nå. Venter veldig på at den skal bli ordnet og fikset!NÅ pr. 12.juli kan noe sees på hjemmesiden, men på mandag skal den være tilbake slik den egentlig er med alle bilder osv. GOD HELG!
mandag 7. juli 2008
Dette var spes for disse to
søndag 6. juli 2008
onsdag 2. juli 2008
Nå godt å slappe av...
tirsdag 1. juli 2008
Gutta boyz
Abonner på:
Innlegg (Atom)

.png)
.png)




























































